Karnawałowe szaleństwo

Karnawał trwa. Niektórzy wybierają się na bal przebierańców, inni na uroczyste przyjęcia. Ważne jest, aby  nasza karnawałowa kreacja była dostosowana do charakteru imprezy, ale jednocześnie, abyśmy czuli się w niej dobrze. Oto kilka pomysłów na kreacje na karnawał. 

Na bal przebierańców możemy wybrać właściwie dowolny strój. Większość osób przy jego wyborze kieruje się swoimi ulubionymi postaciami z filmów, książek, idolami muzycznymi, ikonami popkultury, inni stawiają na całkowicie abstrakcyjne przebrania. Sprawdzonym pomysłem będzie kostium superbohatera: Batmana, Supermena, a także Elfa, Czarodziejki, Diablicy.  W tym roku z pewnością popularne będą przebrania rodem z Gwiezdnych Wojen.

Jeśli wybieramy się na eleganckie przyjęcie, warto postawić na coś wytwornego i niewyzywającego. Polecam przejrzeć pomysły na sukienki na bal karnawałowy.  Modne są różnego rodzaju cekiny, cyrkonie, mieniące się materiały, koronki.  Warto łączyć różne style, ale jednocześnie zachować pewien umiar w doborze dodatków. W końcu nasza karnawałowa kreacja nie może przypominać choinki świątecznej.